Oyna Kazan (ios)

Oyna Kazan

Oyna Kazan
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    306

  • Üretici

    Onedio Medya

Oyna Kazan: Onedio'dan bol para ödüllü canlı bilgi yarışması oyunu

Oyna Kazan, Onedio’nun hazırladığı, tek bir kazananın olmadığı, Türkiye’nin en çok para kazandıran canlı bilgi yarışması. İbrahim Selim’in sunuculuğunu yaptığı canlı bilgi yarışmasında katılımcılar genel kültür bilgisine dayalı zorlu sorularla ter döküyor. Türkiye’nin her yerinden rakipler sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla, ailenizle de yarışabilirsiniz.

Hadi, Eleq gibi Türkiye’de canlı yayınlanan bilgi yarışmalarından farklı olarak tüm katılımcıların para kazanabildiği bir bilgi yarışması Oyna Kazan. Onedio tarafından hazırlanan canlı bilgi yarışması oyunu Oyna Kazan’da genel kültüre dayalı birbirinden zor sorular yer alıyor. Son bir kişi kalana kadar yarışma sürüyor. Kazandıran sorular aşamasında gelindiğinde yarışmada kalan herkes kazanmaya başlıyor. Bu noktada jokerler devre dışı kalıyor ve katılımcılar son soruyu görüncüye dek kıyasıya yarışıyor. Son soruyu görüp doğru yanıtlayan kişi, tüm ödüllerin sahibi oluyor. Verilen para ödülü kuruşlarla değil, yüzlerce hatta binlerce lirayla ölçülüyor.

Yarışma öncesinde joker alma şansına sahipsiniz. Ekstra can kazandıran, çift cevap ve cevap eleme jokerleriniz var. Heyecandan yanıtından emin olamadığınız sorularda kullanabileceğiniz bu jokerleri referans göstererek veya doğrudan satın alarak kazanabiliyorsunuz.

YORUMLAR