PAC-MAN 256 1.0 (ios)

PAC-MAN 256

1.0
PAC-MAN 256
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    90

  • Üretici

    Namco Bandai Games

PAC-MAN 256 yeni nesil bir mobil Pacman oyunudur

PAC-MAN 256 yepyeni bir Pacman macerasını mobil cihazlarımıza taşıyan, yüksek tansiyona sahip bir mobil Pacman oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan PAC-MAN 256, klasik Pacman oyunlarının oynanışını sonsuz koşu oyunlarına benzer bir yapıyla birleştiriyor. Hatırlanacağı üzere klasik Pacman oyununda kahramanımız labirent şeklindeki bölümlerde ekrandaki küçük noktaları yiyerek bölümü tamamlamaya çalışırdı. Bu işi yaparken hayaletlerden kaçmamız gerekmekteydi. PAC-MAN 256'da da yine noktaları yiyerek hayaletlerden kaçıyoruz. Fakat bu sefer karşımıza bitmeyen bir labirent ve önüne çıkan herşeyi bir kara delik gibi yutan bir kodlama hatası çıkıyor. Oyunda bir yandan hayaletlerden diğer yandan da sürekli peşimizden gelen bu kodlama hatasından kaçmaya ve en uzun süre hayatta kalarak en yüksek puanı yakalamaya çalışıyoruz.

PAC-MAN 256 retro Pacman oyun yapısını zenginleştirerek bize sunmakta. Oyun içerisinde farklı türde bonuslar karşımıza çıkıyor. Bu bonusları kullanarak hayaletleri kolayca yok edebiliyoruz. Oyunun grafiklerinde Pacman oyunlarına sadık kalınmış.

PAC-MAN 256 her yaştan oyun severe hitap ediyor. Oyun kısa sürede bağımlılığa dönüşebilmekte. Eğer mobil cihazlarınızla keyifli bir şekilde vakit öldürmek isterseniz PAC-MAN 256'yı kaçırmayın.

YORUMLAR