Pacific Warships 0.6.7 (ios)

Pacific Warships

Pacific Warships
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3

  • Üretici

    GDCompany

Aksiyon yüklü deniz savaşlarına hazırlanın.

Pacific Warships: Epic Battle, mobil oyuncuların favori oyunlarından World of Warships Blitz’e benzerliğiyle dikkat çeken savaş gemisi donanma oyunu. Gemi simülasyon oyunlarından aksiyon yüklü oynanışıyla ayrılan yapımda farklı sınıflara ait gemileri alıp dünyanın dört bir yanından oyuncularla açık denizlerde karşı karşıya geliyorsunuz.

Mobilde online deniz savaşları oyunu denilince akla ilk gelen isimlerden World of Warships Blitz’e hem görsel hem de oynanış olarak oldukça benzeyen yapımda aralarında Arrow, Eclipse, Spearhead’in de bulunduğu farklı sınıflarda savaş gemilerini yönetiyorsunuz. Atlantik’ten Pasifik’e uzanan oldukça büyük bir alanda düşman gemilerini batırmak için tüm hünerlerinizi sergiliyorsunuz. Oyunun güzel yanı; düşman gemileri doğrudan karşınıza çıkmıyor. Öncelikle keşfe çıkıyor, yerlerini tespit ediyorsunuz. Savaşlar gerçek zamanlı gerçekleşiyor, düşman gemileri de yapay zeka değil; gerçek oyuncular tarafından yönetiliyor.

Aksiyon yüklü deniz savaşlarına sokan oyunda yükseltme (upgrade) seçenekleri elbette var. Savaş geminizi hem dış hem de iç geliştirebiliyorsunuz. Silah, ana gövde, füze, güverte geliştirmeleri savaşlarda üstünlük kazanmanızı sağlıyor. Oyunda yetenek ağaçları da önemli yer tutuyor. Yetenek ağaçlarıyla istatistiklerinizi geliştiriyor, geminizin yanı sıra mürettebatınızı da daha iyi konuma getiriyorsunuz.

YORUMLAR