Panzer Ace

Panzer Ace
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Panzer Ace mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir tank savaşı oyunudur

Panzer Ace eğer tarihi tankları kullanarak 2. Dünya Savaşı'na katılmak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir tank savaşı oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Panzer Ace dilerseniz tek başınıza senaryo modunda oynayabileceğiniz, dilerseniz online modda oynayarak diğer oyuncularla PvP karşılaşmaları yapabileceğiniz bir oyun. Panzer Ace'de oyuna kullanacağımız tankı seçerek başlıyoruz. Oyunda bize 3 farklı ülkenin farklı tank sınıflarından birini seçme imkanı veriliyor. Sovyet, Amerikan veya Alman tanklarından birini seçtikten sonra oyundaki maceramız başlıyor.

Panzer Ace'in senaryo modunda görevleri tamamlayarak bölümleri geçmeye çalışıyoruz. Online modda ise takımlar halinde diğer oyuncularla savaşabiliyoruz. Oyunun oynanış yapısının arcade tadında olduğu söylenebilir. Yani World of Tanks Blitz gibi daha gerçekçi yapıya sahip tank oyunlarıyla kıyaslandığında Panzer Ace daha basit bir oyun tecrübesi sunuyor.

Panzer Ace'de oyunculara kullandıkları tankları savaşları kazandıkça geliştirme imkanı da verilmekte.

YORUMLAR