PAW Patrol Rescue Run 2.3 (ios)

PAW Patrol Rescue Run

2.3
PAW Patrol Rescue Run
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PAW Patrol Rescue Run, özellikle çocukların severek oynayabileceği eğlenceli bir koşu oyunu.

Çocuklara hitap eden atmosferiyle dikkatlerimizi çeken PAW Patrol Rescue Run, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz keyifli bir oyun olarak öne çıkıyor. Ne yazık ki ülkemize açık olmayan bu oyunu yurtdışında ikamet eden takipçilerimiz sorunsuzca indirebilirler.

Adveture Bay'de geçen bu dinamik oyunda sevimli dostlarımızın kontrolünü ele alıyoruz ve tehlikelerle dolu bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz. Bölümlerin her biri farklı tasarımlara sahip oldukları için oyun daima yeni bir şeyler sunuyor ve kısa sürede monotonlaşmıyor. Ana hikayeye ek olarak sunulan mini oyunlar da oyunun sunduğu keyif seviyesini bir basamak yukarı taşıyor.

Oyunun öne çıkan özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Adveture Bay çevresindeki üç farklı bölgede geçen bölümler
  • Dinamik oyun yapısı ve akıcı animasyonlar
  • Farklı karakterleri kontrol edebilme şansı
  • Mini oyunlarla zenginleştirilmiş olan oyun atmosferi
  • Güçlendiriciler

PAW Patrol Run'da görev yapan üç boyutlu modellemeler özellikle çocukların hoşuna gidebilecek türde hazırlanmış. Elbette zorluk seviyesi de hedef kitleye uygun bir ayara sahip.Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız türden güçlendiricilere sahip olan PAW Patrol Rescue Run'da daha fazla puan toplamak için bu güçlendiricileri toplayabiliyoruz.

YORUMLAR