Peel Smart Remote 2.2.1 (ios)

Peel Smart Remote

Peel Smart Remote
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4,045

  • Üretici

    Peel Technologies Inc.

Peel Smart Remote, iPhone ve iPad'inizden kızıl ötesi vericiye sahip tüm cihazları kontrol edebileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

Peel Smart Remote, iOS tabanlı iPhone ve iPad cihazları uzaktan kumandaya dönüştüren uygulamalardan biri. Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz uygulama ile akıllı televizyonunuzdan set üstü kutunuza kadar kızıl ötesi alıcıya sahip tüm cihazlarınızı kontrol edebiliyorsunuz. Hem de fazla uğraşmadan.

HTC cihazlarda önyüklü gelen TV uygulamasını yerine geçen Peel Smart Remote, hem akıllı televizyonunuzu kontrol etmenize, hem de tv programlarını takip etmenize imkan tanıyor.

Birkaç basit adımda, yönergeleri takip ederek televizyonunuzu, Digiturk – DSmart kutunuzu (başka cihazlar da eklenebiliyor, çok seçenek var.) uygulamaya tanıtabiliyorsunuz. Sonrasında son derece basit hazırlanmış, her yaşta kişinin rahatlıkla kullanabileceği bir uzaktan kumanda ile karşılaşıyorsunuz. Uzaktan kumanda TV, set üstü kutu ve eklenilen diğer cihazları tek dokunuşla açıp kapatma, sesi açma – kısma – kökten kapatma, kanal değiştirme gibi temel fonksiyonları yapmanıza izin veriyor. Bunlar haricinde kanal kılavuzu ile kanallarda neler oynadığına bakabiliyorsunuz.
Her oda için ayrı ayrı kurulum yapmanıza izin veren ve düzenleme seçeneği sunarak odalar arasında hızlıca geçiş yapma kolaylığı sunan uygulama, tv programlarını kategoriler halinde sunuyor. Örneğin; haberleri takip ediyorsanız haberler sekmesine geliyor ve doğrudan izleyebildiğiniz gibi hatırlatma ekleyerek haberleri kaçırmaya son verebiliyorsunuz. Tüm programlar için hatırlatma ekleyebiliyorsunuz.

Not: Peel Smart Remote, iPhone ile akıllı televizyonunuz, set üst kutunuz, ses sisteminiz ve diğer cihazlarla olan etkileşimi kızıl ötesi verici sayesinde sağladığından uygulamayı Android platformundaki gibi doğrudan kullanamıyorsunuz. Ayrıca bir kızıl ötesi verici satın almanız gerekiyor.

Not 2: Android platformunda Türkçe dil seçeneği ile gelen uygulama iOS'ta İngilizce olarak kullanılabiliyor ve de Türkiye Mağazası'nda indirilebilir değil.

YORUMLAR