Philips TV Remote 2.46 (ios)

Philips TV Remote

Philips TV Remote
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Philips TV Remote, 2014 ve daha yeni Philips Smart TV'lerle uyumlu bir uzaktan kontrol uygulaması ve hem iPhone hem iPad'le uyumlu.

Philips TV Remote, Philips marka Smart TV’nizin kumandası ile yapabildiğiniz her şeyi iPhone ve iPad’inizden yapmanıza izin veren bir uzaktan kontrol uygulaması. 2014 ve sonraki Philips akıllı televizyonlarla uyumlu ve hem görsel hem de kullanılabilirlik olarak Philips MyRemote uygulamasından çok daha başarılı.

Televizyon izlerken kumandanın yerini aramaktan sıkıldıysanız veya kumanda sihirli bir şekilde bulunduğunuz odada kayboluyorsa Philips TV Remote uygulaması oldukça işinize yarayacaktır. iPhone ve iPad’inize ücretsiz indirip kullanabileceğiniz uzaktan kontrol uygulaması ile ses açıp kapama, kanal değiştirme gibi televizyon temel işlevlerini kontrol etmenin ve yayınlar hakkında detaylı bilgiye ve yayın akışına ulaşabilmenin yanında medya paylaşım özelliği sayesinde telefon ve tabletinizle çektiğiniz fotoğraf ve videoları dev ekranlı Philips TV’nizde oynatabiliyorsunuz.

Philips MyRemote uygulamasına göre daha sadeleştirilmiş bir arayüz ile bizleri karşılayan Philips TV Remote uygulamasını kullanabilmeniz için Philips TV’nizin iOS cihazınızla aynı kablosuz ağ üzerinden bağlı olması yeterli oluyor. Hiçbir ayarla uğraşmadan doğrudan kullanabiliyorsunuz. Lakin burada bir sıkıntıdan bahsetmek istiyorum. Yenilenen Philips TV Remote uygulaması 2014 ve sonrası yani ağırlıklı olarak Android işletim sistemiyle çalışan Philips Smart TV’lerle uyumlu. Bunlar XXPUS7XX9, XXPFS8XX9, XXPUS8XX9, XXPUS8XX9C, XXPUS9XX9 olarak belirtilmiş. Televizyonunuz bu modeller haricinde kalıyorsa uygulama televizyonunuzu algılamıyor; temel işlevleri dahi kullanamıyorsunuz. Bu yüzden 2014 öncesi modele sahipseniz Philips MyRemote’u yüklemenizi, yenisini es geçmenizi öneririm.

YORUMLAR