Piano City 1.2 (ios)

Piano City

1.2
Piano City
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Piano City oldukça eğlenceli bir piyano çalma oyunudur

Piano City bolca eğlence ve heyecan sunan bir mobil müzik oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir piyano çalma oyunu olan Piano City'de bir piyano sanatçısının yerine geçiyoruz ve en büyük müzisyen olmak için kariyerimizde adım adım ilerliyoruz. Piano City eğlenceli bir şekilde piyano çalabileceğiniz ve akadaşlarınızla yarışabileceğiniz bir oyun.

Piano City'de temel amacımız büyük bir konserde sahne alarak en güzel şarkıları seyircilere dinletmek. Bu iş için öncelikle klasik parçaları çalmaya başlayarak pratik yapmalıyız. Sonrasında ise Lady Gaga, Imagine Dragons ve Maroon 5 gibi popüler grup ve şarkıcıların şarkılarını çalabiliyoruz. Zirveye giden yolda karşımıza gizli bonuslar ve özel içerikler de çıkmakta.

Piano City çok oyunculu modu sayesinde çok daha heyecanlı bir oyun olmakta. Oyunun bu modu sayesinde arkadaşlarınızla karşılıklı piyano çalabilir ve en yetenekli sanatçının kimin olduğunu belirleyebilirsiniz.

Piano City toplanmda 3 farklı oyun modu, farklı görevler sunan yapısı, günlük ödülleri ile bolca eğlence sunan bir mobil oyun.

YORUMLAR