Piano Crush 1.6 (ios)

Piano Crush

1.6
Piano Crush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

300'den fazla şarkı bulunan Piano Crush oyununda kayan tuşlara doğru şekilde basmanız gerekiyor.

Piano Crush oyunu ile iOS cihazlarınızdan yüzlerce farklı şarkıyı, çeşitli enstrüman seçeneklerini kullanarak çalabilirsiniz.

Keyifli vakit geçirebileceğinizi düşündüğüm piyano oyunu olan Piano Crush, pop müzikten tutun da klasik müziğe kadar birçok alternatif müzik türünü sizlere sunuyor. 300’ü aşkın şarkı repertuarı olan oyunda, yukarıdan aşağı kayan notalara zamanında basarak şarkıyı doğru bir şekilde çalmanız gerekiyor. Klasik piyano, kuyruklu piyano, akordiyon, org, elektro gitar, harp, keman, vibrafon, sintizayzır, çembalo, elektronik piyano ve banço gibi enstrüman seçenekleri sunan oyunda enstrüman seçiminizi değiştirerek şarkılara eşlik edebilirsiniz.

Oyunda kullanabileceğiniz müzik aletlerine ait sesler gerçeğini aratmazken, yüksek kaliteli grafikler de göz kamaştırıyor diyebilirim.  Yukarıdan aşağı doğru kayan notalara doğru ve zamanında bastığınızda şarkının sonunda en yüksek puanı kazanmaya çalışabilirsiniz. Eğer kusursuz bir şekilde çalarsanız üç yıldızı da kazanma şansına sahip olabiliyorsunuz. Eğer siz de piyano çalarak keyifli vakit geçirmek istiyorsanız, Piano Crush oyununu iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR