Pikampüs

Pikampüs
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Üniversitelilere özel ve tamamen yerli sosyal yardımlaşma platformu.

Tamamen üniversiteli öğrenciler için geliştirilmiş Pikampüs, öğrencilere pek çok konuda yardımcı olabiliyor. Öğrencilerin yönetiminde kontrolleri sağlanan Pikampüs, tüm üniversitelere ve öğrencilere özel olarak yer verdiğinden dolayı eğitim sistemiyle iç içe çalışıyor.

Bir üniversitenin kampüsünde olacabilecek her türlü aktiviteyi sosyal mecraya taşıyan Pikampüs'de fotoğraf, video, gönderi paylaşabilir, Üniversite'ndeki öğrencileri ile sohbet edebilirsiniz. Aynı zamanda Pikampüs üzerinde arkadaşlarınız bulu sohbet edebileceksiniz. Yani okulunuzda yer alan arkadaşlarınız ile etkileşim içerisinde olabileceksiniz. Tüm üniversite öğrencilerini tek noktada toplayan Pikampüs, yüzde 100 yerli olmasıyla da dikkat çekiyor.

Diğer öğrencilerle alışveriş yapabileceğiniz uygulamada kredileriniz ile para kazanabilirsiniz. Ders notlarınızı ücretli bir şekilde satabilir ve Pikampüs kredi puanı kazanabilirsiniz. Bu kredileri uygulama içi satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir veya paraya dönüştürebilirsiniz.

Pikampüs tamamen öğrenci desteklidir ve her üniversitenin internetteki kampüsü görevini görebilir.

Pikampüs Özellikleri

  • Üniversite ortamını internete taşıyın
  • Ders notlarınızı satın, kredi kazanın
  • Pek çok üniversiteye destek sağlar
  • Fotoğraf, video, gönderi, ürün paylaşabilirsiniz