Pirate Hero 3D 1.6 (ios)

Pirate Hero 3D

1.6
Pirate Hero 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pirate Hero 3D oldukça eğlenceli bir deniz savaşı oyunudur

Pirate Hero 3D bize açık denizlere hükmedecek bir korsan kaptanı olma imkanı tanıyan, zengin bir oynanışa sahip ve iOS işletim sistemi kullanan cihazlarda ücretsiz olarak oynanabilen bir korsan oyunudur.

Deniz savaşları üzerine yoğunlaşan bir oyun olan Pirate Hero 3D'de farklı korsan gruplarıyla karşılaşarak kaleleerini ele geçirmeye çalışıyoruz. Oyunda bizim haricimizde 5 farklı kötü niyetli korsan grubu bulunmakta. Bu korsanlar açık denizlerde geniş alanları istila etmiş ve kendi kalelerini kurmuşlardır. Bu kalelerini güçlü savunma mekanizmalarıyla kuşatan korsanlar bize meydan okumaktadır. Korsanlığın yaygın olduğu bu çağda açık denizlerin hakimi olma niyetine sahip bir korsan kaptanı olarak da bizim görevimiz bu kaleleri birer birer fethederek hükümdarlığımızı kanıtlamaktır.

Pirate Hero 3D'da oldukça kaliteli grafikler bizi bekliyor. Oyundaki su efektleri göze gayet hoş görünmekte. Nvidia Physx desteğine sahip fizik motoru ise gerçekçi bir tecrübe sunuyor. Oyunda düşman korsan gemileri ile çarpışabiliyor ve kalelerini ele geçirince bu gemileri filomuza dahil edebiliyoruz. Kritik anlarda büyülü yeteneklerimize başvurabilmemiz de mümkün.

Pirate Hero 3D genel olarak zengin bir oynanışı güzel grafiklerle birleştiren kaliteli bir mobil oyundur.

YORUMLAR