Pirate Power 1.0.100 (ios)

Pirate Power

Pirate Power
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pirate Power mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir RPG oyunudur

Pirate Power oyuncuları heyecanlı ve sürükleyici bir korsan macerasına konuk eden RPG türünde bir korsan oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Pirate Power'da açık denizlere açılıyoruz ve ganimet peşinde koşan korsanları kontrol ederek maceraya atılıyoruz. Oyuna kendi tayfamızı seçerek ve korsan gemimizi inşa ederek başlıyoruz. Sonrasında ise dev deniz canavarlarıyla savaşarak bolca aksiyon yaşıyoruz.

Pirate Power'ın hikayesi tropik adalarla kaplı okyanus üzerinde geçiyor. Bu dünyada birçok gizemli yeri ve tehlikeli düşmanı keşfedebilmekteyiz. Oyun boyunca 60'tan fazla kahramanı tayfamıza dahil edebilmemiz mümkün. Bu kahramanlar sahip oldukları kendilerine has yeteneklerle yaptığımız savaşlarda bize avantaj kazandırabiliyorlar.

Pirate Power'ı dilerseniz tek başınıza, dilerseniz online olarak diğer oyunculara karşı oynayabiliyorsunuz. Oyunun PvP modunda arenalarda diğer oyuncularla savaşabilirsiniz.

2 boyutlu grafiklere sahip olan Pirate Power renkli bir dünya yaratmayı başarabiliyor.

YORUMLAR