Pitch Invaders 2.5 (ios)

Pitch Invaders

2.5
Pitch Invaders
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eğlence dolu bir futbol oyunu oynayacağız.

NorApps AS imzası ile geliştirilen ve yayınlanan Pitch Invaders bizleri alışılmışın dışında futbol maçlarına götürüyor.

Mobil platform oyuncularına ücretsiz olarak sunulan yapım da bizleri kaliteli grafiklerin yanı sıra oldukça hoş görsel efektler karşılıyor. Oyuncular rengarenk olan bu atmosferde seçtikleri uzaylı favori oyuncuları ile dünyanın çeşitli yerlerinde yer alan oyunculara karşı mücadele edecekler.

Çok oyunculu olarak futbol severleri ortak bir çatı altında birleştirlen Pitch Invaders, ücretsiz yapısı ile mobil oyuncuların da yüzünü güldürüyor. Oyun içerisinde takımımızı seçecek ve maçlara katılacağız. Gerçek zamanlı olarak dünya çapında oyuncular ile karşılaşacak ve maçtan galibiyetle ayrılmaya çalışacağız. Birbirinden zorlu maçlar da rekabet hat safada yer alacak. Oyuncular benzersiz rakipler ile karşı karşıya gelecek ve uzaylı futbolcuları ile galibiyet için ter dökecekler.

10 bin oyuncu tarafından oynanan Pitch Invaders, yavaş yavaş kitlesini artırmaya devam ediyor. Mobil oyun şuanda tüm platformlarda ücretsiz olarak oynanmaya devam ediyor. Dileyen oyuncular hemen indirip uzaylı maçlarına katılabilirler.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR