Pixel Cup Soccer 1.2 (ios)

Pixel Cup Soccer

1.2
Pixel Cup Soccer
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pixel Cup Soccer retro tarzda bir futbol oyunudur

Pixel Cup Soccer boş zamanlarınızda keyifle oynayabileceğiniz bir mobil futbol oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefon ve iPad tabletlerinize indirerek oynayabileceğiniz Pixel Cup Soccer'da favori takımımızı seçerek dünya kupasına katılıyoruz ve birincilik için mücadele veriyoruz. Oyunda bize 32 farklı ülke takımından birini seçme imkanı verilmekte. Bu takımların arasında Brezilya, Almanya, Arjantin, Kamerun, İngiltere, Fransa, Hollanda, İtalya, Japonya, Meksika, Nijerya, Rusya, İspanya ve Uruguay gibi dünya kupası ile özdeşleşmiş takımlar yer alıyor. Oyunu tek başımıza yapay zekaya karşı oynayabileceğimiz gibi aynı iOS cihaz üzerinde arkadaşlarımıza karşı da oynayabilmekteyiz.

Pixel Cup Soccer retro tarzda sevimli 8 bit grafiklerle donatılmış bir oyun. Oyunun bu yapısı eskiden televizyona bağladığımız ve kasetlerle oynadığımız atarilerdeki futbol oyunlarını hatırlatıyor. Pixel Cup Soccer oldukça kolay kontrollere sahip, oyunda tek yapmamız gereken pas vermek, şut atmak ve koşmak. Bu sayede karışık kontrollere kafa yormadan oyuna odaklanabiliyoruz.

Pixel Cup Soccer bize maçların süresini ve oyun hızını belirleme imkanı veriyor. Oyunda değişik stadyumlarda ve değişik hava şartları altında maçlara çıkmaktayız. Pixel Cup Soccer genel olarak sevimli ve eğlenceli bir futbol oyunu.

YORUMLAR