Pixel Punchers 1.0 (ios)

Pixel Punchers

1.0
Pixel Punchers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pixel Punchers, iPhone ve iPad'de oynanabilen ücretsiz boks oyunu.

Pixel Punchers, retro görselli spor oyunlarını sevenlerin ilgisini çekeceğini düşündüğüm boks oyunu. Sadece yapay zekaya karşı oynama seçeneği sunuluyor ancak oldukça keyifli. Kariyer yapma veya hızlı maçlara çıkma şansınız var.

iOS platformuna da ücretsiz çıkış yapan Pixel Punchers, mobildeki en iyi grafiklere sahip boks oyunu değil belki ama, oynanış tarafında kendisine bağlamayı başarıyor. Siz de benim gibi eski oyunlara özlem duyuyor, bir oyunda grafikten ziyade oynanışa önem veriyorsanız Pixel Punchers’ı indirin.

Hem iPhone hem de iPad’de keyifli oynanış sunan boks oyununda dünya genelini gezip en çok konuşulan boksör olmak için çaba sarf ediyorsunuz. Sürekli maça çıkmak yorucu gelirse zorluk seviyesini ayarlamanıza izin verilen hızlı dövüş seçeneği de mevcut. Hangisini seçerseniz seçin rakibiniz yapay zeka tarafından kontrol ediliyor. Kontrol demişken, boksörü sağa ve sola yönlendirme, yumruk atma dışında bir şey yapmıyorsunuz maç boyunca. Rakibinize çok yakın dövüşüyorsunuz. Seri olan maçı kazanıyor.

YORUMLAR