Plancon: Space Conflict 1.0.8 (ios)

Plancon: Space Conflict

Plancon: Space Conflict
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Plancon: Space Conflict, uzay savaşlarına katıldığımız ve düşmanlarımıza karşı mücadele ettiğimiz bir bilim-kurgu oyunu.

Plancon: Space Conflict, iPhone ve iPad cihazlarda oynanmak üzere özenle tasarlanmış bir uzay savaşı oyunu. Bilim-kurgu türüne merakı olan oyunseverleri cezbeden Plancon: Space Conflict'teki temel amacımıza uzay gemimizin kontrolünü ele alarak uzay boşluğunda karşılaşacağımız rakipleri alt etmek.

Bunu başarmak pek de kolay olmuyor çünkü uzayın derinlikleri sürprizlerle dolu. Kolay gemilerle karşılaştığımız zaman pek problem olmuyor fakat güçlü gemiler tüm yeteneklerimizi sınıyor. Üstelik ilk başlarda sahip olduğumuz gemi epey ilkel ve silahları hiç de güçlü değil.

Neyse ki rakipleri yok ettikçe para kazanıp yeni gemiler ve silahlar satın alabiliyoruz. Bu konuda liste epey bir uzun tutulmuş. Lazerlerden tutun da roketatarlara kadar uzanan geniş çaplı bir silah yelpazesi var. Buna ek olarak dilersek yeni gemiler de satın alabiliyoruz.

Plancon: Space Conflict'te korsan, hırsız, tacir ve askerden oluşan farklı türde sınıflar var. Bunlardan istediğimizi seçip kaderimizi o doğrultuda çizebiliyoruz.

Klaiteli grafikleri, akıcı oyun yapısı ve dinamik atmosferi ile Plancon: Space Conflict, keyifli bir savaş oyunu deneyimi yaşamak isteyenlerin göz atması gereken bir seçenek.

YORUMLAR