Planetary Guard: Defender

Planetary Guard: Defender
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    75

  • Üretici

    Blackland Games

Planetary Guard: Defender shoot'em up tarzı oyunlardan keyif alan oyunseverlerin denemesi gereken seçeneklerden biri.

Planetary Guard: Defender ilginç ve bir o kadar da keyifli bir mobil oyun olarak dikkatimizi çekiyor. iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bu oyundaki tek amacımız gezegenimizi düşman saldırılarından korumak. Kulağa basitmiş gibi gelse de aslında oyunda dikkat etmemiz gereken çok fazla dinamik mevcut.

Oyun özünde shoot’em up karakterine sahip. Sahip olduğumuz tankı kullanarak sürekli olarak gelen düşman saldırılarına karşı durmaya ve gezegenimizi ne pahasına olursa olsun korumaya çalışıyoruz.

Bu aşamada bize yardımı dokunabilecek bazı birimler de mevcut. Örneğin gezegenimizin bazı yerlerine savunma birimleri inşa edebiliyoruz. Bu birimler otomatik olarak düşmanlara ateş ediyor. Tam anlamıyla düşmanları yok etmeseler bile işimizi büyük ölçüde kolaylaştırıyorlar.

Oyunda karşılaştığımız grafikler bizi fazlasıyla tatmin etti. Özellikle ateş etme efektleri ve patlamaların tasarımını çok beğendik. Buna ek olarak sunulan kontrol mekanizması da görevini kusursuz bir şekilde yerine getiriyor.

YORUMLAR