Plants vs. Zombies Heroes 1.0.11 (ios)

Plants vs. Zombies Heroes

Plants vs. Zombies Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    362

  • Üretici

    Electronic Arts

Plants vs. Zombies'in mobil kart oyunu

Plants vs. Zombies Heroes sevilen kule savunma oyunu Plants vs. Zombies'te yer alan kahramanlarla online arenalarda savaşmanıza imkan tanıyan bir mobil kart oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Plants vs. Zombies Heroes, bize Plants vs. Zombies dünyasında geçen alternatif bir macera sunuyor. Oyunda zombilerin ve bitkilerin arasındaki bitmek bilmeyen savaş online arenalara taşınıyor ve oyuncular taraflarını seçerek kartlarını konuşturuyorlar.

Plants vs. Zombies Heroes'da 20 farklı Plants vs. Zombies kahramanını temsil eden kartlar yer almakta. Oyunda bu kahramanların sahip oldukları süper yeteneklerden faydalanabiliyoruz. Ayrıca farklı yetenekleri temsil eden kartları da kullanabiliyoruz. Oyundaki stratejimizi belirlerken kartlarımızın sahip oldukları yetenekleri göz önünde tutuyoruz ve rakibimizin yaptığı hamlelere göre bir taktik izliyoruz.

Plants vs. Zombies Heroes hızlı ve heyecanlı karşılaşmalar yapmanıza imkan tanıyor. Eğer boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde değerlendirmek isterseniz Plants vs. Zombies Heroes'u denemenizi tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR