Platform Panic 1.0.2 (ios)

Platform Panic

Platform Panic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Platform Panic ücretsiz olarak indirebileceğiniz eğlenceli bir platform oyunudur.

Platform Panic hem iPhone hem de iPad cihazlarımıza indirebileceğimiz eğlenceli bir mobil platform oyunu olarak öne çıkıyor. Retro görsellerle ortaya orijinal bir atmsofer çıkaran oyunda tehlikelerle dolu bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz.

Oyunun en iyi taraflarından bir tanesi de kontrolleri. Gerçekten iPhone'un görece olarak küçük ekranında oynadığımızda bile kontrolleri rahatlıkla kullanabildik. Oyunda bölümler aşama aşama geliyor. Yani tüm bölüm ekranda değil, kapılardan geçerek bir sonraki aşamaya geçebiliyoruz. Elbette bu esnada karşımıza çok sayıda düşman çıkıyor ve diğer türden engeller geliyor. Bunlara değdiğimiz anda kaybediyoruz.

Platform Panic'te çok sayıda bölüm bulunuyor ve bu bölümlerin her biri farklı yapılara sahip oldukları için oyun asla monotonlaşmıyor. Ücretsiz olmasının kaçınılmaz bir sonucu olarak uygulama içi satın almalara sahip. Bunları satın almak zorunlu değil.

Eğer siz de platform türü oyunlardan keyif alıyorsanız Platform Panic mutlaka denemeniz gereken yapımlar arasında yer alıyor.

YORUMLAR