Pocket Avatars

Pocket Avatars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pocket Avatars uygulaması ile iPhone ve iPad'inizden eğlenceli bir şekilde mesajlaşabilirsiniz.

Pocket Avatars, İOS işletim sistemine sahip tüm cihazlarda kullanabileceğiniz ücretsiz ve eğlenceli bir mesajlaşma uygulaması. Intel tarafından geliştirilen bu güzel uygulama ücretsiz bir şekilde kullanıma sunulmuş. İOS 7.0 ve üzeri sürümlerde sorunsuz bir şekilde çalışan bu uygulamayı zamanla sizde seveceksiniz. Henüz yeni yayınlanmış ve geliştirme aşamasında olsa da indirilme sayısı hiç kötü değil.

Pocket Avatars diğer mesajlaşma uygulamalarından farklı bir işleyişe sahip. Yani öyle sıradan bir mesajlaşma sistemi yok. Sesli ve görüntülü olarak mesaj atabilmenize imkan tanıyor. Bunun yanı sıra 3 boyutlu video gönderebiliyorsunuz. 3 boyutlu video göndermeniz karşı tarafı oldukça etkileyecektir.  Uygulama içerisinde kendinize özel çeşitli avatarlar seçebilirsiniz. Tabii sistemin size verdiği avatarları beğenmezseniz ücretli bir şekilde yeni avatarlar satın alabilirsiniz. Bu avatarlar ile profilinizi güzelleştirip uygulama ortamında popüler bir kişi olabilirsiniz.

Karşılıklı olarak arkadaşlarınızı ekleyebilir, sizi takip etmesini istemediğiniz kişiyi ise engelleyebilirsiniz.  Uygulamayı iu anda sadece 2 platform için (Android - İOS) yayınlanmış durumda. İstediğiniz işletim sistemini seçerek hemen indirebilirsiniz.

YORUMLAR