Pocket Avenger 2.1.1 (ios)

Pocket Avenger

Pocket Avenger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pocket Avenger, zombilerden kaçmanız gereken hareketli oynanışa sahip kaliteli bir yapım.

Pocket Avenger, iPhone ve iPad’inizde ücretsiz oynayabileceğiniz zombi aksiyon oyunlarından biri. Zombi avcısı olarak etrafınızı saran zombileri elinize geçen silahlarla bir bir yok etmeye çalıştığınız oyunda 200’den fazla bölüm bulunuyor.

Tek başınıza oynayabildiğiniz veya haftalık turnuvalara katılabildiğiniz bir zombi sonsuz koşu oyunu olan Pocket Avenger’da zombilerin kafasını koparmak için kullanabileceğiniz çok sayıda silah mevcut. Tabancadan lazerli silahlara kadar çok sayıda silahın yanında güçlendirici de kullanımınıza sunuluyor.

Kolaydan başlayarak zora doğru ilerleyen ve bölüm sonlarında süprizlerle karşılacağınız yüzlerce bölüm sunan Pocket Avenger’ın kontrolleri oldukça basit. Tek yapmanız gereken zıplayarak engellere takılmamak. Zombileri öldürmek içinse silah seçmekten başka bir şey yapmıyorsunuz. Bu noktada oyunun kolay olduğunu düşünebilirsiniz ve de oyunun başlangıcı için haklısınız. Ancak oyunda ilerledikçe farklı silahlar kullanmaya başlıyor ve üzerinize daha fazla zombi geliyor.

Pocket Avenger, zombili oyunları oynamaktan keyif alan ve de oyunda hareket arayan herkese önerebileceğim bir oyun.

YORUMLAR