Pool Live Tour

Pool Live Tour
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,402

  • Üretici

    Geewa

Pool Live Tour, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz çok oyunculu bir bilardo oyunudur.

Bilardo oyunlarını seviyorsanız ve bunun yanında dünya üzerinde birçok oyuncuya karşı hünerlerinizi göstermek için sabırsızlanıyorsanız, Facebook'un en popüler bilardo oyunu olan Pool Live Tour, iOS cihazlarınız üzerinde sizleri bekliyor.

iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz popüler çok oyunculu bilardo oyunu Pool Live Tour ile arkadaşlarınıza meydan okuyabilir veya dünya üzerinde her gün bu oyunu oynamakta olan 2.5 milyon oyuncudan herhangi biriyle hünerlerinizi yarıştırabilirsiniz.

Bilardo konusunda gerçekten usta olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? O zaman Pool Live Tour'da katılacağınız turnuvalar ve toplayacağınız ödüllerle bunu tüm dünyaya kanıtlamaya ne dersiniz?

Acemi bir bilardo oyuncusu olarak başlayacağınız oyunda kendinizi kanıtlamaya devam ettiğiniz sürece daha usta oyuncuların oynadığı farklı bilardo salonlarına geçiş yaparak yeteneklerinizi herkese gösterebilirsiniz.

Farklı oyun salonları ve karşı karşıya gelebileceğiniz milyonlarca oyuncu dışında elde edeceğiniz başarılar sonucunda oyun içerisinde yer alan birbirinden ilgi çekici ve güzel istekaları elde edebilirsiniz.

Mükemmel dokunmatik oyun kontrolleri sayesinde kullanıcıları adeta gerçek bir bilardo maçındaymış gibi hissettiren bu popüler oyunda sizler de yerinizi almaya hazır mısınız?

Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak oynayabileceğiniz Pool Live Tour'u istediğiniz her yerde oynayabilirsiniz. Özellikle çevrimdışı oyun modu sırasında yapacağınız antrenmanlar sayesinde yeteneklerinizi geliştirerek, diğer oyunculara karşı çıktığınız müsabakalarda başarıya çok daha kolay ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR