Pro Pool 2015 1.10 (ios)

Pro Pool 2015

Pro Pool 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pro Pool 2015, bilardo oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin denemesi gereken seçeneklerden biri.

Pro Pool 2015, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz ücretsiz bir bilardo oyunu olarak dikkat çekiyor. Ücretsiz olarak sunulmasına rağmen kaliteli grafiklere ve akıcı bir oyun yapısına sahip olan Pro Pool 2015'te alışkın olduğumuz bilardo oyunu herhangi bir değişikliğe uğramamış ve saf halde sunuluyor.

Dünya üzerinde binlerce oyuncuya sahip olan Pro Pool 2015'e girdiğimizde bu oyuncuların çok da haksız olmadıklarını anlıyoruz. Çünkü oyunda kullanılan grafikler ve animasyonlar, kaliteli bir bilardo oyunundan beklediğimiz kaliteyi zorlanmadan karşılıyor. Gelişmiş üç boyutlu grafikler 30 fps oranında ekrana yansıtılıyor.

Oyunda ıstakamızı ekranda parmaklarımızı sürükleyerek kontrol ediyoruz. Topa vurmak içinse ekranın sağ alt köşesinde bulunan top ikonuna tıklamamız yeterli oluyor. Bu topa ne kadar basılı tutarsak topa vuruş gücü aynı ölçüde artıyor. Bu noktada dikkat etmemiz gereken şey topun deliğe olan mesafesi ve vuruş gücünün doğru bir şekilde ayarlanması.

Farklı oyun modları ile zenginleştirilen Pro Pool 2015'te ister hızlı oyun modunda, ister turnuva modunda istersek de lig modunda mücadele gösterebiliyoruz. Game Center hesabınızı aktif olarak kullanıyorsanız arkadaşlarınızla puanlarınızı kıyaslayabilir ve birlikte rekabet ortamı yaratabilirsiniz.

YORUMLAR