Probe the Humans 1.0.2 (ios)

Probe the Humans

Probe the Humans
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    206

  • Üretici

    GameResort

Probe the Humans, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz dünyalı kaçırma oyunudur.

Uzaylıların dünyalıları kaçırdığını hep filmlerde görürüz ve bunun dışında bazı insanların uzaylılar tarafından kaçırıldım açıklamalarına televizyonlarda denk geliriz.

Probe the Humans adlı iOS oyunu sayesinde uzaylılar tarafından kaçırılan dünyalıların oyununa tamamen kendimiz şahitlik edeceğiz.

Kırsal bir kasabanın üzerinde uzay gemisiyle dolanan, insanları ve hayvanları kaçıran bir uzaylı rolüne gireceğimiz oyunu iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarımız üzerinde oynayabileceğiz.

Gerçekten çok eğlenceli bir oyun olan Probe the Humans'da insanları ve hayvanları kaçırırken dikkat etmemiz gereken tek şey diğer nesneleri veya cisimleri yakalamamak. Çünkü insanlar ve hayvanlar dışında yakaladığımız herşey uzay gemimize zarar veriyor.

Bölüm içerisinde topladığımız altınlar yardımıyla her bölüm sonunda yeni özellikler satın alabileceğimiz gibi oyunu daha eğlenceli hale getirebileceğimiz ekstra özellikleri açtırma şansına da sahibiz.

Sonuç olarak farklı bir oyun deneyimi yaşamak ve dünyalıları kaçıran uzaylı siz olmak istiyorsanız Probe the Humans'ı mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR