Progress to 100 1.1 (ios)

Progress to 100

1.1
Progress to 100
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Progress to 100, iPhone'unuzla etkileşime geçerek çözebileceğiniz zorlu bulmacalar içeren ödüllü oyun.

Progress to 100, iPhone’unuzla şekilden şekile girerek çözebileceğiniz zorlu bulmacalar içeren bir zeka oyunu diyebilirim. Sadece iOS platformunda ücretli olarak karşımıza çıkan ödüllü oyunda 100 bölüm boyunca birbirinden zorlu, kafa karıştıran, düşündürücü bulma karşınıza çıkıyor. Süre sınırınız yok ancak verilen ipuçları akıllara zarar diyebilirim.

iPhone’unuzu sallayarak, ters çevirerek oynayabileceğiniz onlarca odadan kaçış oyunu mevcut ancak Progress to 100 oyunu son derece zor ve sizi daha fazla düşünmeye iten bulmacalar içeriyor. Oyunda bölümleri geçmek için büyük puntolarla yazılmış mesajları çok iyi okuyup anlamanız gerekiyor. Bu mesajlar ilk başlarda telefonunu sağa kaydır, yukarı bak, aşağı kaydırma uygula, salla, on kere dokun gibi basit mesajlardan oluşuyor. İlerledikçe karşınıza çıkan mesajları ilk bölümlerdeki gibi hızlıca anlayamamaya başlıyorsunuz. Oyunun zevki 50. bölümden sonra çıkmaya başlıyor diyebilirim.

Hem iPhone hem iPad’inizde oynayaileceğiniz eşsiz bir zeka oyunu arıyorsanız Progress to 100’ü kesinlikle satın almalısınız. Fiyatını sonuna kadar hak ediyor.

YORUMLAR