Pumpkin Xplode Free 1.2.3 (ios)

Pumpkin Xplode Free

Pumpkin Xplode Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pumpkin Xplode Free, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve heyecanlı bir 3'lü eşleme oyunudur.

Pumpkin Xplode Free,  iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz bir bulmaca oyunudur. Oyunu iPhone ve iPad'lerinize indirerek oynayabilirsiniz. Eğer eşleme oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Pumpkin Xplode oyunu ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Oyunda başarılı olmak için aynı bal kabaklarından en az 3 tanesini bir araya getirerek eşlemeli ve patlatmalısınız. Bu sayede zincirleme eşlemelere yaparak bölümleri geçebilirsiniz. Oyun içerisinde eğlenceli ve komik animasyonlar bulunmaktadır. Bu animasyonlarla birlikte ses efektleri de sizi eğlendirecektir. Klasik, rhat ve kabak istilası olmak üzere 3 farklı oyun modu bulunan Pumpkin Xplode'da, herhangi bir oyun modunu seçerek eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca oyunun akşamları oynarken seçebileceğiniz özel bir gece modu bulunuyor.

Özellikler:

  • 10 hamleye kadar geri alabilme
  • Bonuslar ve güçlendirmeler
  • Retina desteği
  • 5 Farklı animasyon hızı seçeneği
  • Oyundaki ilerleyişinizi otomatik olarak kaydetme

Oyunda bulunan online liderlik sıralamasında üstlere tırmanmak için oldukça uğraşmanız gerekiyor. iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve heyecanlı bir bulmaca oyunu arıyorsanız, Pumpkin Xplode'u mutlaka denemelisiniz.