Punch My Head

Punch My Head
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Punch My Head, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz basit ve eğlenceli bir boks oyunudur.

Punch My Head, basit ve eğlenceli bir boks oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Retro oyunlara ilgi duyanların mutlaka dikkatini çekecek olan oyun, iPhone ve iPad cihazlarda keyifli vakit geçirebileceğiniz niteliklere sahip. 8 bit ruhunu ve müziklerini müthiş basitlikte karşımıza getiren Punch My Head, nostalji yaşatmakla kalmıyor, mobil platformlardaki oyun deneyiminizi de artırıyor.

Sizleri bilmem ama retro oyunlar benim her zaman ilgimi çekmiştir. Bu ilgi çocukluğumuza renk katan oyunların özleminden kaynaklanıyor olabilir ama aldığım zevk hiçbir zaman değişmedi. Zira geçmişten günümüze yapılan oyunlara baktığımızda hala 8 bit oyunların devasa etki yarattığına şahit olduk, oluyoruz. Punch My Head oyunuyla ilk karşılaştığımda da vaad ettiklerini karşılayıp karşılamadığı konusunda şüpheye düşmüştüm. Fakat oynadığımda gördüm ki müzikleri ve eğlenceli oynanışıyla güzel vakit geçirmemizi sağlıyor.

Tek veya iki kişilik oynayabildiğimiz oyun oldukça basit bir oynanışa sahip. Tek kişilik modda yapay zekaya karşı oynuyoruz, iki kişilik modda ise karakterleri biz yönetiyoruz. Kontrol tek butonla sağlanıyor. Replay özelliği sayesinde de çevremizle oynadığımız roundların videosunu paylaşabiliyoruz.

Özellikleri:

  • Tek ve iki kişilik mod
  • Tek butonla basit oynanış
  • Fizik etkileşimleri
  • 8 bit grafik ve müzikler
  • Replay özelliği ile oyun videolarını paylaşma

Eğer retro oyunlara meraklıysanız ve eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir oyun arıyorsanız Punch My Head'i cüzi bir miktar ödeyerek satın alabilirsiniz. Ücretli olması böylesine basit bir oyun için dezavantaj olsa da yerli yapımcılara destek olmak açısından tercih edilebilir olduğunu düşünüyorum. Oynamanızı mutlaka öneririm.

YORUMLAR