Pure Chess 1.1 (ios)

Pure Chess

1.1
Pure Chess
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pure Chess klasik satranç oyununu mobil teknolojiyle başarılı bir şekilde birleştiriyor.

Pure Chess satranç oynamaktan keyif alan oyunseverler için tasarlanmış yüksek kaliteli bir satranç oyunudur. Oyunun en çarpıcı noktası ise yüksek kalitede bir oyun deneyimi sunmasına rağmen ücretsiz olarak indirilebilmesi.

Mobil teknolojinin gelişmesiyle birlikte bir zamanlar oynamak için farklı ekipmanlara ihtiyaç duyduğumuz oyunları bile artık her an oynayabilecek duruma geldik. Satranç da bu oyunlardan bir tanesi. Pure Chess sayesinde artık satranç oynamak için tahtaya ve taşlara ihtiyacınız yok. Teknoloji ile gelenekselliği başarıyla birleştiren Pure Chess’de tüm modellemeler nostaljik bir formda tasarlanmış.

Çapraz platform desteği sunan Pure Chess’de farklı marka cihazlar kullanan arkadaşlarınızla bile hiçbir problem yaşamadan satranç oynayabilirsiniz. Bu sayede fiziksel olarak yakın olmasanız bile arkadaşlarınızla etkileşime girebilir ve eğlenceli deneyimler yaşayabilirsiniz. Oyun herkes tarafından oynanabilir. Büyük küçük demeden herkese keyif verebilecek bir oyun olan Pure Chess’i akıl oyunlarından hoşlananlara tavsiye ediyorum.

YORUMLAR