Pyramid Solitaire Saga 1.0.3 (ios)

Pyramid Solitaire Saga

Pyramid Solitaire Saga
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bulmaca ve kağıt oyunu birleşimi oyundur.

Eminim aranızda Candy Crush Saga, Farm Heroes Saga ve Papa Pear Saga gibi oyunları duymamış olan yoktur. Önce Facebook sonra da mobil cihazlarda 100 milyonlarca kişi tarafından oynanan bu popüler oyunların yapımcısı bir diğer oyuna daha imza attı.

Pyramid Solitaire Saga da aynı diğerleri gibi önce Facebook'ta şimdi de Android ve iOS cihazlarda oynanabilen bir oyun. Bildiğimiz klasik solitaire oyununu antik tema ve motiflerle birleştiren oyun tamamen ücretsiz.

Oyunda bildiğimiz solitaire'i oynuyorsunuz fakat bu esnada kartların altında saklananan böcekleri bulup ipuçları kazanabiliyor, bir çok bölümü tamamlayarak saklı hazineyi ortaya çıkarmaya çalışıyor ve bu surada da çeşitli güçlendirici ve yardımcılardan faydalanabiliyorsunuz.

Etkileyici, zengin ve eski Mısır'ı andıran grafikleriyle sizi gerçekten etkileyecek olan oyunda bir çok gizli hazine, oynayabileceğiniz yüzlerce bölüm ve büyülü karakterlerle tanışma imkanı da sizleri bekliyor.

Ayrıca arkadaşlarınızla puanlarınızı karşılaştırabileceğiniz liderlik tabloları ve cihazlar arası senkronizasyon da oyunun özelliklerinden bazıları. Eğer siz de eğlenceli ve orijinal bir kart oyunu arıyorsanız bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR