Pyro Jump Rescue 2.0 (ios)

Pyro Jump Rescue

2.0
Pyro Jump Rescue
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pyro Jump Rescue, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir platform oyunudur.

Pyro Jump Rescue, bir önceki oyunu büyük başarılara imza atmış eğlenceli bir ilerlemeli platform oyunu. iPhone ve iPad cihazlarınızdan oynayabileceğiniz oyunda, minik alev topumuzun esir tutulan arkadaşlarını yeteneklerimizle kurtarmaya çalışıyoruz. Her yaştan insanın güzel vakit geçirebileceği bu oyuna dilerseniz biraz daha yakından bakalım.

Daha önce Pyro Jump oynadıysanız oyunun ne kadar eğlenceli olduğunu bilirsiniz. Küçük ve sevimli bir alev topumuzu kontrol ediyor ve birbirinden zorlu bölümleri geçmeye çalışıyorduk. Açıkçası uzun sürecek bir oyun arıyorum diye sorulduğunda kesinlikle önereceğim oyunlar arasında yer alıyordu. Ama bu yeni oyun da en az ilk oyun kadar başarılı olmuş diyebilirim. 

Yeni bir oyun sistemiyle karşımıza çıkan Pyro Jump Rescue'da kahramanımız alev topu yalnız değil. Arkadaşları esir düşmüş ve bizim onları kurtarmamız gerekiyor. Kalelere hapsedilen arkadaşlarını kurtarmak ise sandığımız kadar kolay değil. Platformda doğru hamleler yaparak, altın değerindeki alev toplarını alarak ilerlememiz gerekiyor. Çünkü kendimize yeni özellikler katarak giderek zorlaşan oyunda gelişmemiz lazım. Oyunda zamanlamanın çok önemli olduğunu da hatırlatayım. Bir önceki oyuna göre en başından başlamıyor olmamız iyi bir artı olmuş. 

Eğlenceli bir platform oyunu arayanlar Pyro Jump Rescue oyununu ücretsiz olarak indirebilirler. Oynamanızı mutlaka öneririm.