Quit smoking - QuitNow! 2.9.2 (ios)

Quit smoking - QuitNow!

Quit smoking - QuitNow!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlar için sigara bırakma uygulamasıdır.

Siz de sigarayı bırakmak istiyor fakat bir türlü başaramıyor musunuz? Öyleyse bu konuda teknolojiden faydalanın ve mobil cihazlar için geliştirilmiş olan sigara bırakma uygulamalarına göz atın derim. Quit Smoking de onların içinde en başarılılarından biri.

En çok indirilip kullanılan sigara bırakma uygulamalarından olan Quit Smoking ile sigara bırakmak için motivasyonunuzu sürekli dinç tutabilirsiniz. Gerçekten profesyonel bir şekilde tasarlanmış olan bu uygulama size bir çok istatistik bilgi sunmakta.

Sigarayı ne zaman bıraktığınız, kaç gün, saat ve dakika geçtiği, içmediğiniz sigara sayısı, sigaraya harcamadığınız paradan ettiğiniz tasarruf gibi bilgilerin kaydını tutabildiğiniz uygulamanın bir de sosyal tarafı var.

Sigara bırakmak destek gerektiren bir iş olduğundan bu uygulama ile başka sigarayı bırakanlardan destek de alabiliyorsunuz. Diğer insanlarla sohbet edebiliyor, başarılarınızı paylaşabiliyor, bırakmış olanlardan ipuçları öğrenebiliyorsunuz.

Eğer siz de sigarayı bırakmak istiyor fakat nasıl yapacağınızı bilemiyorsanız, bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.