QuitNow! 2.6 (ios)

QuitNow!

2.6
QuitNow!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    314

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

QuitNow, sigarayı bırakmak isteyenlere yardımcı olmak amacıyla geliştirilen oldukça kullanışlı bir iOS uygulamasıdır.

QuitNow, sigarayı bırakmak isteyenlere bu süreçte yardımcı olmak ve sigarayı bıraktıkları andan itibaren neler kazandıkları göstermek amacıyla geliştirilen yararlı ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Sigarayı bırakmak için kullanabileceğiniz uygulamayı, iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak yükleyerek sigarayı bıraktığınız anda çalıştırabilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptığınızda size günde ne kadar sigara içtiğinizi ve içtiğiniz sigaranın fiyatını soracaktır. Uygulama bu bilgileri sigarayı bıraktıktan sonra ne kadar para tasarrufu yaptığınızı göstermek için istemektedir.

Sigarayı bıraktığınız anda çalıştıracağınız uygulama, sigarayı bırakma tarihi, sigarasız geçen zaman, içilmeyen sigara adedi, tasarrus edilen para miktarı ve sigara içmeyerek ömrünüzü ne kadar uzattığınız gibi genel bilgileri ana ekranda göstermektedir.

Genel bilgiler dışında sağlığınız ile ilgili bilgiler de veren uygulma içerisinde, sigarayı bıraktıktan sonra ani ölüm riskinizin ne kadar düştüğünü, tat ve koku duyularının tekrar kazanılma aşamasını, solunum fonksiyonlarınızın normale dönme sürecini ve fiziksel nikotin bağımlılığınızın ortadan kalması için kalan süreyi görüntüleyebiliyorsunuz.

Sigarayı bıraktıktan sonraki süreçte size destek olan uygulama aynı zamanda sizi motive etmek için bir çok görev barındırıyor. Bu görevleri yapabilmenin amacı ise sigara içmediğiniz süreyi uzatmak ve bu sayede sigarayı tamamen bırakabilmektir.

iPhone ve iPad gibi heran yanınızda taşıdığınız cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanılabilen uygulamayı, sigarayı bırakmak istiyorsanız kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim.

Uygulamanın aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz: