Random Heroes 2

Random Heroes 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Random Heroes 2, kendisinden bir önceki oyundan daha fazla silahlarıyla ve yeni karakterleriyle oyuna derinlik katıyor. Serinin ikinci oyunu bu sefer en az iki kat daha uzun bir oyun süresine sahip.

Ravenous Games'in oldukça ses getiren Random Heroes'un devamı niteliğinde çıkan Random Heroes 2, en az bir önceki oyun kadar güzel bir oyun. Mega Man serilerinden alışık olduğumuz sidescroller ve shooter kombinasyonunu güzel birleştiren ve retro oyunseverlerin gönlünü saniyelerde fethedebilen bu oyunda yine bir önceki gün gibi dünyayı terörize eden zombie ordusuna karşı silahlı mücadeleye girişen bir kahramanı oynuyorsunuz.

Sağ ve sol yön tuşlarıyla birlikte ateş etme ve zıplama kontrollerine sahip olan bu oyuna çok hızlı alışıyorsunuz. Random Heroes 2'de her bölüm sonunda kazandığınız paralar ve puanlar iş yapıyor. Bir sonraki bölüme başlamadan seçilen alışveriş menüsünde silahınızı veya karakterinizi değiştirebiliyorsunuz. Karakterlerin her biri kendine has özelliklere sahip olsa da bazıları daha güçlü, kimisi ise daha dayanıklı veya daha hızlı. Silahlarda ise iki seçeneğiniz var. Ya elinizdeki silahı güçlendiriyorsunuz ya da raflardaki zengin çeşitlerden gönlünüzde yatan sultanı alıyorsunuz.

Oyun içersinde kazandığınız paralar ve puanlar oyun içi satın alma opsiyonunu gerektirmeyecek bir yeterliliğe sahip. Ama tahamülsüz ve aceleci oyuncular da düşünülmüş ve ilgilisine istenen her ürün satın alınabilir düzeyde. Bana soracak olursanız tam bir oyun zevki için oyunda sahip olacağınız her ürün veya silahı alın teriyle edinin. Oyunun zorluk seviyesi de abartılı bir zorluğa sahip olmadığından fazla endişeye gerek yok.

Random Heroes 2, serinin bir önceki oyunundan daha geniş kapsamlı. Ancak gelin rakamlarla birlikte farkı gözden geçirelim:
90'ın üstünde bölüm
22 farklı silah
18 kendine has karakter
Yenilenen toplanabilir eşyalar
Daha büyük oyun haritaları
Google Play Achievement Sistemi