Random Heroes 1.4 (ios)

Random Heroes

1.4
Random Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ravenous Games'in lokomotif oyunlarından biri olan Random Heroes, retro sevenlerin uzun zamandır aradığı shooter oyunu olarak başarılı bir çizgide ilerliyor.

Random Heroes, Ravenous Games'in oldukça ses getiren bir oyunu. Mega Man'e olan benzerliğiyle dikkat çeken bu oyun shooter ve sidescroller unsurlarını harmanlayan güzel bir retro stiline sahip. Oyunda amacınız dünyayı istila eden zombie ordusunu yok etmek ve bölümler arası gezerken kazandığınız puanlarla bir sonraki bölüme geçmeden alışveriş yapmanız mümkün. Bu alışverişte ister karakterinizi değiştiriyorsunuz, ister yeni bir silah satın alıyorsunuz. Karakterlerin her birinin ana karaktere oranla farklı bonusları var. Kimisi daha güçlüyken, ötekiler daha hızlı veya daha dayanıklı. Silahlar kısmına geçecek olursak, öncelikle elinizdeki silahı güçlendirmenizin mümkün olduğunu da belirtelim. Onun haricinde ise raflardaki ürün yelpazesi de oldukça geniş.

Oyunda para toplayarak adım adım ilerlemekten yana olmayan sabırsız oyuncular için oyun içi satın alma opsiyonları da mevcut. Ancak bana soracak olursanız herhangi bir para aktarımını gerçekleştirmeden oyunu temiz bir şekilde oynamak mümkün. Oyunda yapmanız gereken tek şey haritayı baştan aşağıya tarayıp hem rakiplerin tümünü yok etmek hem de bulduğunuz gizli bonusları toplamak. Bunu başarırsanız adım adım sağlılı bir gelişiminiz olacaktır.

Random Heroes'ta sizi bekleyen şeyleri rakamlara dökecek olursak var olan özellikle şu şekilde:
40'tan fazla aksiyon dolu bölüm
24 farklı karakter seçeneği
17 farklı silah

Oyun içersinde elde etmiş olduğunuz başarıları sosyal medya üzerinden paylaşmaktan hoşlananlardansanız Google Play Achievement sistemi bu ihtiyacınızı da karşılıyor.

YORUMLAR