Real Boxing 2 CREED 1.0.0 (ios)

Real Boxing 2 CREED

Real Boxing 2 CREED
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real Boxing 2 CREED ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil boks oyunudur

Real Boxing 2 CREED oyunculara bir boks efsanesi olabilme ve boş zamanlarını keyifli bir şekilde değerlendirebilme imkanı sunan bir mobil boks oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Real Boxing 2 CREED'de boks efsanesi Rocky Balboa'nın antrenörlüğünde kendi şampiyonluk maceramıza atılıyoruz. Creed adlı yeni sinema filminin resmi oyunu olan Real Boxing 2 CREED'de bu oyunun ana kahramanı olan Adonis "Creed" Johnson'ın yerine geçiyoruz ve ringe çıkarak rakiplerimizi nakavt etmek ve kariyer basamaklarında yükselmek için mücadele ediyoruz. Bütün bu süreçte boks efsanesi Rocky bize kılavuzluk ediyor ve kendimizi geliştirmemiz için bize yardım eli uzatıyor.

Real Boxing 2 CREED'i tek başınıza oynayabileceğiniz gibi online modda diğer oyunculara karşı oynayabiliyor ve oyunu daha heyecanlı hale getirebiliyorsunuz. Yumruklarınızı ve taktiklerinizi konuşturarak dövüşleri kazandıkça boksörünüzü geliştirebilmeniz mümkün.

Real Boxing 2 CREED'de kendi boksörünüzü yaratabilmeniz ve onunla rakiplerinizin karşısına çıkmanız da mümkün. Karakter yaratma sürecinde karakterinizin birçok farklı detayını siz belirleyebiliyorsunuz. Güzel grafikler ve aksiyon dolu bir oynanış Real Boxing 2 CREED'de oyuncuları bekliyor.

YORUMLAR