Real Boxing 1.6.1 (ios)

Real Boxing

Real Boxing
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce , Almanca , İsveççe , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    1,108

  • ÜRETİCİ

    Vivid Games

Real Boxing, hem akıllı telefon hem de tabletlerde oynanabilen harika bir boks oyunudur.

Real Boxing, iOS tabanlı cihazlarınızda oynayabileceğiniz en iyi boks oyunudur. Popüler mobil oyunların geliştiricisi Vivid Games tarafından sunulan oyunda gerçek boksörlerle maç keyfi sizleri bekliyor.

Ultra gerçekçi hareket yakalama ve güçlü Unreal Motoru ile donatılan Real Boxing, gerek grafik gerekse oynanış açısından etkileyici bir mobil boks oyunu. Her yumruğunuzda rakibinizin yüzünün yara alması, yumruk sonrası yavaşlatılmış sahneler oyunu heyecanlı kılan etmenler. Uzun oynanışı ile kendisine sizi bağlayan bu boks oyununda aralarında Las Vegas, Moskova Kızıl Meydan, Roma Colosseum, New York ve Londra'nın bulunduğu farklı arenalarda dünyanın en iyi boksörleri ile karşılaşıyorsunuz. Haftalık düzenlenen turnuvalara katılarak büyük ödüllerin sahibi olabiliyorsunuz. Maçlarda elde ettiğiniz başarıları sosyal ağlarda paylaşmanız da mümkün.

Farklı dövüş stillerine sahip 30 boksörle kapıştığınız oyunda birçok oyun modu ve kişiselleştirme seçeneği bulunuyor. Boksörlerinizi ip atlatarak veya kum torbaylarıyla eğitebiliyor, boksörünüzün saç stilini, ten rengini, giysisini, hatta dövmesini seçebiliyorsunuz.

Mobil cihazınızda oynamak üzere kaliteli bir boks oyunu arıyorsanız Real Boxing mükemmel bir seçim olacaktır.

YORUMLAR