Real Tennis

Real Tennis
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real Tennis iPhone ve iPad cihazları üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz keyifli bir tenis oyunudur.

Real Tennis iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli bir tenis oyunudur. Uygulama markette pek çok tenis oyunu mevcut fakat bunların çoğu Real Tennis’in kalitesine yaklaşamıyor. Bu kadar kaliteli ve iyi tasarlanmış bir oyunun ücretsiz olması gerçekten çok şaşırtıcı.

Akıcı oyun yapısı, detaylı görseller ve geniş bir yelpazede sunulan oyuncu kişiselleştirmeler Real Tennis’i mutlaka denenmesi gereken tenis oyunları arasına sokan detaylar arasında gösterilebilir. Oyun tamamen dokunmatik ekran özelliklerine dayalı işliyor. Ekranda yer alan butonları kullanarak servis kullanabiliyorsunuz. Oyunun en güzel yanlarından biri de oyunculara arkadaşlarıyla oynama şansı tanıması.

Real Tennis’te gerçekçi tasarımlı tenis kortları bulunuyor. Buna ek olarak tam sekiz farklı oyuncu bulunuyor. Bunların hepsi açık değil fakat oynayarak açabilirsiniz. Etkileyici fizik motoruna sahip olan Real Tennis’te günlük turnuvalarla heyecna yüksek dozda tutulmaya çalışılıyor. Açıkçası iyi bir tercih olmuş. Real Tennis tenis oyunlarından hoşlanan herkesin oynaması gereken oyunlardan birisi.

YORUMLAR