ReKillers : Zombie Defense

ReKillers : Zombie Defense
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ReKillers : Zombie Defense ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir zombi oyunudur

ReKillers : Zombie Defense birçok farklı türde oyunun bir karışımı olan ve iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileeğiniz bir zombi oyunudur.

ReKillers : Zombie Defense'te zombi salgını patlak verdikten sonra hayatta kalmaya çalışan insanların hikayesi konu alınıyor. Zombiler ortaya çıktıktan sonra bir grup insan saklanıp hayatını kurtarmak istemiş, diğerleri ise insanları zombilere karşı korumak için yemin etmiştir. Bu cesur insanlar kendilerini "ReKillers" olarak adlandırmışlardır. Biz de ReKillers kahramanlarını kontrol ederek zombilere karşı mücadele veriyoruz ve insanları korumaya çalışıyoruz.

ReKillers : Zombie Defense farklı oyun türlerinin bir karışımı olarak nitelendirilebilir. Oyun hem aksiyon hem kule savunma hem de strateji oyunlarının bir birleşimi şeklinde. Kahramanlarımız aralarında elektrikli testereler, pompalı veya otomatik tüfekler, alev silahları, el bombaları, roket atarlar gibi birçok farklı seçeneğin yer aldığı silah seçeneklerini zombiler karşısında kullanabiliyorlar. Bu silahları oyunda ilerledikçe güçlendirebilmemiz de mümkün.

ReKillers : Zombie Defense bize görsel olarak tatmin edici bir kalite sunarken hızlı ve eğlenceli bir oynanış sunuyor.