Repost for Instagram

Repost for Instagram
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Repost for Instagram iPhone ve iPad uygulaması ile başka kullanıcıların fotoğraflarını kendi Instagram'ınızda kolayca paylaşabilirsiniz.

Repost for Instagram uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir Instagram yeniden paylaşım uygulaması olarak hazırlanmış ve oldukça işlevsel bir yapıya sahip. Zira uygulamanın kullanımı oldukça basit ve ücretsiz olarak sunulduğu için tüm Instagram kullanıcılarının deneyebilecekleri bir durumda.

Instagram'da dolaşırken bulduğunuz başkalarının fotoğraflarını kendi profilinizde paylaşmak istediğinizde normalde o fotoğrafı kaydetmeniz, kırpmanız ve daha sonra yeniden kendi profilinizden paylaşmanız gerekiyor. Ancak Repost for Instagram bu zorunluluğu ortadan kaldırıyor ve bulunan fotoğrafların anında profilinize aktarılabilmesini sağlıyor.

Bu işlemi gerçekleştirirken, fotoğrafını aldığınız kişiye de bir link veren ve dolayısıyla telif hakları konusunda sıkıntı yaşamanızı önleyen uygulama, hem resimlerin hem de videoların yeniden paylaşılabilmesine imkan tanıyor.

Dilerseniz daha sonra paylaşmak istediğiniz fotoğrafları kenarda saklayabiliyor ve uygun zamanda paylaşabiliyorsunuz. Aklınızda belli bir konuya ait fotoğraf bulmak varsa kullanıcı yahut etiket arama seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Uygulama ücretsiz olarak sunulsa da içerisinde varolan satın alma seçeneklerini kullanarak profesyonel sürümüne erişebilirsiniz. Bu sürümdeki kullanıcı takip etme, resim beğenme, birden fazla Instagram hesabını yönetme ve reklamsız paylaşım gibi özellikler sayesinde uygulamayı daha etkin bir şekilde kullanabilirsiniz ancak ücretsiz sürümün standart düzeyde bir kullanım deneyimi sunmayı başarması nedeniyle illa ki satın alma gerekmediğini de belirtmek gerek.

YORUMLAR