Rise of Darkness

Rise of Darkness
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rise of Darkness aksiyon RPG türünde bir mobil oyundur

Rise of Darkness, Diablo tarzı hack and slash dinamiklerini kullanan ve izometrik kamera açısıyla oynanan bir mobil aksiyon RPG oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Rise of Darkness'da kıyametin eşiğine sürüklenen bir dünyaya konuk oluyoruz. Cehennemden gelen zebaniler tarafından istila edilen bu fantastik dünya kaosa sürüklendiğinde bir grup kahraman bu dünyayı kurtarmak için gönüllü oluyor. Cehennem ordularını durdurmak için ise şeytani güçlere başvurmaları gerekiyor. Kadim iblislerin hapsedildiği kan kristallerini ele geçirdikten sonra içlerindeki gücü ortaya çıkaran kahramanlar bu güçleri kullanarak kuvvetli iblislere dönüşebiliyor ve cehennemin hizmetkarlarını yok edebiliyorlar. Karanlığı yok ettikten sonra kötülüğe ya da adalete hizmet etmek konusunda seçim ise bizim elimizde.

Rise of Darkness'dagörevleri tamamladıkça kahramanımız seviye atlayabiliyor ve yeni kahramanların kilidini açabiliyoruz. Artan seviyeye bağlı olarak yeni özel yetenekler kulllanabiliyoruz ve daha güçlü silah ve zırhlardan faydalanabiliyoruz. Silah, zırh ve büyülü eşyaları savaşacağımız dev bölüm sonu canavarlarından elde edebiliyoruz.

Rise of Darkness'da diğer oyuncularla zindanlara birlikte girip ortak olarak savaşabileceğiniz gibi diğer oyunculara karşı arenada da savaşabiliyorsunuz. Unity 3D motoruyla hazırlanan oyun güzel grafikler ve görsel efektler içeriyor.

YORUMLAR