Rivals at War: 2084 1.2 (ios)

Rivals at War: 2084

1.2
Rivals at War: 2084
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rivals at War: 2084 ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur

Rivals at War: 2084 uzayda geçen savaşlara dahil olmanıza imkan veren bir mobil aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Rivals at War: 2084'da yakın gelecekte geçen bir hikaye konu alınıyor. 2084 yılında insanoğlu gezegenler arası inanılmaz hızlarda yolculuk etmesini sağlayan uzaylılara ait gizemli bir teknolojiyi keşfetmiştir. Bu teknolojinin sayesinde artık bütün evren insanoğlunun ayakları altındadır. Fakat aynı anda dünyada işler iyi gitmemekte, sınırlı kaynaklar birer birer tükenmektedir. İşte bu nedenle gezegenler üstünde hakimiyet kurmak önem kazanmaktadır. Biz de oyunda kendi takımımızı yöneten bir komutan olarak galaksileri keşfediyoruz ve birer birer bu galaksileri fethederek kaynaklarını ele geçirmeye çalışıyoruz.

Rivals at War: 2084 yapı olarka strateji ağırlıklı olan bir aksiyon oyunu. Oyunda kendi takımımızı yöneterek rakiplerimizle savaş veriyoruz. Aynı anda birden fazla askeri yönetmek ise dikkat ve planlama gerektiriyor. Takımımızda yer alan askerleri farklı silahlarla donatarak savaş stilimizi belirleyebiliyoruz. Ayrıca zırhlarını ve ekipmanlarını da kişiselleştirebiliyoruz.

Rivals at War: 2084 dilerseniz Facebook arkadaşlarınızla birlikte oynayarak heyecanı online olarak yaşayabilirsiniz. Birçok farklı görevin ve gezegenin yer aldığı oyun uzun süreli eğlence vaad etmekte.