Road Race Turbo Nation

Road Race Turbo Nation
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Road race Turbo Nation, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz aksiyon dozu yüksek bir yarış oyunu.

Road Race Turbo Nation, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz soluk kesen bir yarış oyunu. Detaylı grafiklerin ve ihtişamlı görsel efektlerin görev yaptığı bu oyun yarış oyunları oynamaktan keyif alan kullanıcıların kısa sürede favorisi olmaya aday.

Oyunun en hoşumuza giden noktası günlük hayatta görmeye alışkın olduğumuz araçların yanında spor arabalara da yer verilmiş olması. Oyunda minik aile arabalarından tutun da sol şerit ustası spor araçlara kadar uzanan geniş bir yelpaze yer alıyor. Bunlardan istediğimiz iseçip oyuna başlayabiliyoruz.

Road Race Turbo Nation'da çok sayıda bölüm yer alıyor. Bu bölümlerde temel görevlerimiz arasında yarışı birinci bitirmek ve tabii ki yollara serpiştirilmiş olan puanları toplamak yer alıyor. Ne kadar fazla puan toplarsak bölüm sonunda kazanacağımız toplam skor da o denli yüksek oluyor. Fakat hem puanları toplamaya çalışmak hem de arabaların arasından çarpmadan geçmeye çalışmak zaman zaman zor olabiliyor. Neyse ki basit kaydırmak hareketleri ile aracımızı kontrol edebilme şansına sahibiz. Bu sayede çok zorlanmadan aklımızdaki düşünceyi hayata geçirebiliyoruz.

Oyunda bu tarz bir oyundan beklentileri fazlasıyla karşılayan bir grafik modelleme konseptine yer verilmiş. Grafikler gayet iyi görünüyor ve oyun zevkini baltalayacak herhangi bir özensizliğe sahip değiller.

Kısacası araba ve yarış tutkunları Road Race Turbo Nation'ı oynarken bir hayli keyif alacaktır. Siz de bu tarz oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız bu oyunu hemen ücretsiz olarak indirin.

YORUMLAR