Sonic & All-Stars Racing Transformed

Sonic & All-Stars Racing Transformed

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,015
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SEGA

Sonic & All-Stars Racing Transformed eğlenceli bir yarış oyunudur

Sonic & All-Stars Racing Transformed bize iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerimizde baş döndürücü bir yarış tecrübesi sunan bir mobil yarış oyunudur.

Ücretsiz olarak iPhone ve iPad'lerinize indirerek oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Sonic & All-Stars Racing Transformed'de SEGA'nın yaratmış olduğu oyun tarihinin en ünlü kahramanlarından olan Sonic'i ve arkadaşlarını kontrol ederek bitiş çizgisinden ilk geçen yarışçı olmaya çalışıyoruz. Fakat bu iş sanıldığı kadar kolay değil; çünkü Sonic & All-Stars Racing Transformed sıradan bir araba yarışı oyunu değil. Oyunda kullandığımız araçlar hem karada giden bir yarış arabasına hem su üzerinde giden bir sürat teknesine hem de havada süzülen jet motorlu bir uçağa dönüşebiliyor. Yarış pistleri de bu yapıyla uyumlu bir şekilde tasarlanmış ve sürprizlerle dolular.

Sonic & All-Stars Racing Transformed bize oyunu hem tek kişilik hem de çoklu oyuncu modunda arkadaşlarımıza karşı oynayabilme fırsatı vermekte. Facebook hesabınızla bütünleşebilen oyun arkadaşlarınızla yarışırken arkadaşlarınızın araçlarının üzerinde Facebook profil fotoğraflarını gösterebiliyor.

Sonic & All-Stars Racing Transformed kaliteli grafiklere sahip. Oyunda bize sunulan farklı kontrol şemeları oyunu tercihlerimize göre oynayabilmemize olanak sağlamakta.