Road Surfers Dash 1.0 (ios)

Road Surfers Dash

1.0
Road Surfers Dash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Road Surfers Dash, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir araba yarışı oyunu.

Road Surfers Dash, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir araba yarışı oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda renkli, detaylı modellemelere ve aksiyon dozu yüksek bir atmosfere yer verilmiş. Başka bir deyişle, Road Surfers Dash bir yarış oyunundan beklenenleri büyük ölçüde sunuyor.

Oyunda sonsuz koşu oyunlarında görmeye alıştığımız türden bir yapıya yer verilmiş. Aracımız üç şeritli bir yolda durmadan ilerliyor ve biz de engellere çarpmadan mümkün olduğunca uzağa gitmeye çalışıyoruz. Bunu yapması hiç de kolay olmuyor çünkü önümüze beklenmedik zamanlarda engeller çıkıyor. Engelleri aşmak için son derece çevik olmamız gerekiyor. Tüm bunlarla uğraşırken bir yandan da bölümlere serpiştirilmiş olan puanları toplamaya çalışıyoruz. Açıkçası ikisini birden yürütmek pek de kolay olmuyor.

Bu tarz oyunlarda sıkça karşılaştığımız bonuslar ve güçlendiriciler bu oyunda da mevcut. Turbo, kalkan, magnet, iki kat puan gibi bonusları alarak bölümlerden alacağımız puan sayısını artırabiliyoruz.

Road Surfers Dash'te Hummer, Viper, Ford GT ve Lamborghini gibi üst düzey araçlar bulunuyor. Bunlardan istediğimizi seçebiliyor ve yarışa başlayabiliyoruz. Bu arabalara ek olarak çok daha fazlası da sunuluyor. Bazılarının zamanla açıldığını belirtmeden geçmeyelim.

Genel olarak keyifli bir oyun deneyimi sunan Road Surfers Dash, beceri odaklı bir araba yarışı oyunu arayanların denemesi gereken yapımlardan bir tanesi.

YORUMLAR