Robot Unicorn Attack 3

Robot Unicorn Attack 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    10

  • Üretici

    [adult swim]

Robot Unicorn Attack 3 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

Robot Unicorn Attack 3 eğer reflekslerinize güveniyorsanız size aradığınız eğlenceyi sunabilecek bir mobil sonsuz koşu oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Robot Unicorn Attack 3'de fantastik dünyalara yolculuk ediyoruz ve robotik unicornumuzun özgürlüğüne kavuşmasına yardımcı oluyoruz. Serinin yeni oyunu yeni bir görünümle karşımıza çıkarken yine heyecan dolu bir oyun tecrübesi yaşatıyor.

Robot Unicorn Attack 3 oynanış olarak klasik bir sonsuz koşu oyunu. Kahramanımız sürekli koşuyor, biz ise zamanında zıplayarak onun aşağıya düşmesini veya engellere takılmasını önlüyoruz. Bunun yanında kahramanımız depar da atabiliyor. Ekranın sağına dokunduğumuzda robot kahramanımız kısa bir süreliğine hızlanıyor. Bu hareketi kullanarak normalde atlayamayacağımız uzunluktaki boşlukları geçebiliyor veya karşımıza çıkan dev robotları yok edebiliyoruz.

Güzel grafiklerle süslenen Robot Unicorn Attack 3 içinde farklı robot unicornları kontrol edebilir, unicornlarınızı geliştirebilirsiniz.

YORUMLAR