Roller Cactus 1.0 (ios)

Roller Cactus

1.0
Roller Cactus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Paten kayarken engellerin arasından geçmek için şekilden şekle girmiş olduğunuz bir aksiyon oyunu istiyorsanız Roller Cactus ücretsiz.

Öyle bir kaktüs düşünün ki, patene binmiş olsun ve Japon televizyon kanallarında rastlayabileceğiniz türden bir mücadeleye adım atsın. Önüne çıkan engellere karşı seçili kol ve bacak hareketlerini yerine getirmek zorunda olan kahramanımız sadece bu şekilde önüne çıkan engellerden geçebiliyor. Roller Cactus isimli bu oyunda, bahsettiğimiz hareketleri doğru yapabilmeniz için ise yanınızda yer alan diğer kaktüsün tavsiyelerine uymanız gerekiyor.

Final Fantasy oyunlarını oynadıysanız bu oyunda görünen kaktüs karakteri size oldukça tanıdık gelmiştir. Ne var ki oyun referansları dediğimiz noktada Roller Cactus bununla da sınırlı kalmıyor. Diyelim ki kaktüsünüz engele çarptı ve düşüyor. Bu noktadan sonra ekranı hızlıca tıkladığınızda eklemleri teker teker kopartabiliyorsunuz. Sonrasunda ise kanlar içerisinde Cactusality yazıyor. Evet, Mortal Kombat referansımız da var.

iPad veya iPhone için ücretsiz ve eğlencenin eksik olmadığı bir beceri oyunu arıyorsanız Roller Cactus oldukça iyi bir tercih olacaktır. Nitekim, videodan göreceğiniz gibi bu oyunda eğlence epey bir ön plana yerleştirilmiş durumda.

YORUMLAR