Rolling Rapids

Rolling Rapids
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    10

  • Üretici

    AppVant Garde Studios

Rolling Rapids, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir arcade oyunudur.

Rolling Rapids, herkesin akıllı telefonunda bulundurmak isteyeceği ve güzel vakit geçirebileceğiniz bir arcade oyunu olarak karşımıza çıkıyor. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, çılgın bir maceraya atılıyor ve engellerin üzerinden atlayarak skor kasmaya çalışıyoruz. Her yaştan insanın hoşuna gidecek bu basit ama keyifli oyuna dilerseniz biraz daha yakından bakalım. 

Rolling Rapids gibi oyunların en sevdiğim yönü boş vakitlerinizi değerlendirirken işe yaramaları diyebilirim. Hayatın akışı sırasında birini beklediğimiz durumlar, metronun bir türlü gelmemesi ya da gideceğimiz istikamete kadar bir şeylerle oyalanma gibi durumlarda can simidi görevi üstleniyorlar. Sizi sonsuz bir macera döngüsünün içerisine alan Rolling Rapids oyunu da bunlardan biri ve hiç sıkılmadan vakit geçirebiliyorsunuz. Karikatür benzeri grafiklere sahip oyun size hatasız kontrol imkanı veriyor ve su üzerinde hareket ederken herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz. Yılan ve timsah dahil olmak üzere, yolda karşınıza çıkan altınları toplayarak skor üretiyor ve kilidini açabiliyorsunuz. Her anlamda hızlı tempolu bir oyun olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Eğer keyifli vakit geçirebileceğiniz bir oyun arıyorsanız Rolling Rapids'i ücretsiz indirebilirsiniz. Denemenizi kesinlikle öneririm.

YORUMLAR