Running Shadow

Running Shadow
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Running Shadow, fantastik dünyada yaratıklarla savaştığınız aksiyon dozu yüksek bir iOS oyunu.

Running Shadow, bizleri yaratıklarla dolu fantastik bir dünyanın içerisine sürükleyen aksiyon – rol yapma türünü başarılı bir şekilde harmanlayan oynanışı, görsel şölen yaşatan yüksek kalitede grafikleri, hareketli müzikleri ve atmosfere sokan özel efektleri ile dikkat çekmeyi başaran bir iOS oyunu.

Hem iPhone hem de iPad’inizde bitirine kadar hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğiniz aaa kalitede bir sonsuz koşu oyunu olan Running Shadow, çoğu koşu oyunundan farklı konseptte hazırlanmış ve sanki biraz Prince of Persia’yı hatırlatan çizgiye sahip.

Oyuna giriş yaptığımızda bizleri özenle hazırlandığı her halinden belli bir giriş ekranı karşılaşıyor ki burada hikayeden bahsediliyor. Kimin yerine geçtiğimizi, nerede neden olduğumuz, kimlerin elinden kaçmamız gerektiği kısacası merak uyandıran her şeyi karşılama ekranında görüyoruz. “Hikaye beni ilgilendirmez, oyuna geçmek istiyorum” diyenler için de geç butonu eklenmiş. Dilerseniz hikayeyi es geçebiliyorsunuz.

Oyunda elfler, goblinler, draconidler dahil 20’den fazla karakterin yaşamını sürdürdüğü fantastik bir dünyadayız ve yaratıklar tarafından korunan sahibine özel güçler kazandıran bir eldiveni çalarak oyuna başlıyoruz. Çalma anından sonra koşuşturmaca başlıyor. Bir yandan arkamızdan bizi sürekli olarak takip eden yaratıkları atlatmaya çalışırken diğer yandan karşımıza çıkan onlarca farklı türde yaratıkla savaşıyor, tuzaklarla dolu platformları geçmeye çalışıyoruz. Kısacası oynanış her ne kadar sonsuz koşu oyunu gibi gözükse de aslında görevleri tamamlamaya çalıştığınız çok daha heyecanlı ve sıkmıyor.

Farklı mekanların yanı sıra dinamik kamera açılarıyla da farklılık gösteren Running Shadow’da karakterinizi güçlendirme şansına sahipsiniz. Silahınızı, zırhınızı ve maskenizi değiştirebiliyorsunuz. Karakter demişken, yaratıkları yok ettiğinizde sadece sağlığınız yenilenmiyor; aynı zamanda daha da güçleniyorsunuz.