Running with Santa 2 1.0 (ios)

Running with Santa 2

1.0
Running with Santa 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Running with Santa 2, iPhone ve iPad'inizde ücretsiz oynayabileceğiniz Noel temalı bir sonsuz koşu oyunu.

Running with Santa 2, akıllı telefon ve tabletlerde ücretsiz olarak oynanabilen Noel temalı sonsuz koşu oyunu.

Tatil sezonunda iPhone ve iPad’inizde oynayabileceğiniz sonsuz koşu türünde bir mobil oyun arıyorsanız Running with Santa 2’yi denemenizi şiddetle tavsiye ederim. Noel şarkıları eşliğinde harika 3 boyutlu grafiklerle mobilde son derece keyifli bir oynanış sunan Running with Santa 2’de kızağına yıldırım düşen ve bunun sonucunda hediyeleri kaybolan bir Noel Baba ile buzlar diyarında yolculuğa çıkıyoruz. Karlı köy sokaklarında koşarken bizleri buzlu köprüler, keskin buz parçaları, zorlukla geçilebilecek boşluklar gibi birçok engel karşılıyor. Noel Baba ile son hız koşarken bir yandan bu engellere karşı koymaya çalışıyor, diğer yandan kaybettiğimiz hediyeleri toplamaya çalışıyoruz.

Tonton Noel Baba ile ucu bucağı görünmeyen bir yolda hiç durmadan ilerlediğimiz oyunda çeşitli güçlendiriciler de bulunuyor. Bu güçlendiriciler yardımıyla Noel Baba’mız daha hızlı koşuyor, daha uzağa atlıyor, daha fazla hediye topluyor.

Running with Santa 2, dikkat gerektiren ve reflekslerimizi ölçen oynaması son derece keyifli bir yapım. Sonsuz koşu türünde oyunlar olmazsa olmazlarınız arasındaysa Noel temalı bu oyuna kesinlikle şans vermelisiniz.

YORUMLAR