Runtastic Six Pack

Runtastic Six Pack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    87

  • Üretici

    Runtastic

Onlarca farklı egzersiz tipi içeren Runtasic Six Pack ile sadece birkaç haftada güzel görünen karın akslarına kavuşabilirsiniz.

Yaz geldi çattı hatta çoğu çalışan izne çıktı bile. Eğer siz de izne çıkmayı düşünüyorsanız ve tatile hazırlanmak için iki-üç haftanız varsa Runtastic Six Pack'i kullanarak güzel görünen karın kaslarına sahip olabilirsiniz.

Elbette bu uygulamayı kullanmadan önce doktorunuza başvurmanızı öneriyorum. Spor yapmak vücudumuz çok faydalı olsa da bilinçsizce yapıldığında istenmeyen durumlara yol açabilir. Uygulamada farklı egzersiz tipleri bulunuyor. Bunların her biri karın kaslarının farklı noktaları üzerine yoğunlaşıyor. Uygulamanın en iyi yanlarından birisi de hareketleri görsellerle anlatması. Bu sayede herhangi bir hataya mahal vermeden programınızı tamamlayabilirsiniz.

Runtastic Six Pack'te hangi hareketi kaç tekrar ve kaç set halinde yapmanız gerektiği söyleniyor. Buna ek olarak dahili kronometre fonksiyonu ile çalıştığınız süreyi de doğru bir biçimde ölçebilirsiniz. Sade arayüzde sunulan fonksiyonlar herhangi bir sorunla karşılaşmadan kullanılabiliyor.

Bana kalırsa uygulamanın en iyi yanlarından birisi günlük olarak verdiği ipuçları. Bunlar hem kişileri motive ediyor hem de amaçlarına daha kısa sürede ulaşmalarına yardım ediyor. Karın kaslarınızı geliştirmek istiyorsanız ve bunu yapmak için spor salonuna gitmeye vaktiniz yoksa Runtastic Six Pack'i mutlaka kullanmalısınız. Elbette bu uygulamayı spor salonunda kullanmak da mümkün.

YORUMLAR